MedicaPR | Usługi Public Relations dla placówek medycznych

Nasze realizacje

Mar 04 2013

Jak reklamować usługi medyczne bez reklamy?

Medica PR oraz Wydawnictwo Wiedza i Praktyka – wydawca magazynów „Serwis Kadry Zarządzającej ZOZ” i „Healthcare Management Magazine”, zapraszają do wzięcia udziału w badaniu pt. „Działania komunikacyjne w placówkach medycznych w Polsce”.

 

Projekt kierowany jest do osób zarządzających placówkami medycznymi, odpowiadających za ich wizerunek i działania komunikacyjne. Celem badania jest sprawdzenie, jak branża medyczna korzysta z narzędzi PR oraz edukacja w tym zakresie.

 

- Wiele ośrodków ochrony zdrowia w Polsce notorycznie łamie zakaz reklamy usług medycznych, choć można do tego celu wykorzystać działania komunikacyjne, które są dozwolone – twierdzi Aleksandra Ślifirska, dyrektor kreatywna agencji Kobold PR (www.medicapr.pl) i pomysłodawczyni projektu badawczego „Działania komunikacyjne w placówkach medycznych w Polsce”.

 

Celem projektu badawczego jest sprawdzenie, jak branża medyczna korzysta z narzędzi PR oraz edukacja w tym zakresie. - Chcemy uświadomić menedżerom placówek medycznych, że nie trzeba narażać się na konsekwencje prawne, żeby nagłaśniać informacje o ośrodku medycznym. Część z nich korzysta już z kilku narzędzi PR, choć nie ma takiej świadomości - mówi Aleksandra Ślifirska.

 

Nasza strona używa plików cookies w celu zbierania anonimowych statystyk. Aby dowiedzieć się więcej prosimy zapoznać się z Naszą polityką prywatności.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.